ikon-tel +36 1 430-3090 ikon-mail

Álláslehetőség!

Budapest IV. kerületi irodánkba az Ajtók-kapuk üzletág bővítéséhez keresünk megbízható, jó műszaki érzékkel és problémamegoldó készséggel rendelkező kollégát Műszaki - kereskedelmi asszisztens munkakörbe.

Az új munkatárs egy rutinos kis csapat tagjaként az alábbi részfeladatokkal foglalkozik:

  • Beérkező árajánlat kérések feldolgozása
  • Árajánlatkérések kiértékelése, ajánlatok elkészítése
  • Raktárkészlet folyamatos ellenőrzése, rendszeres feltöltése
  • Kapcsolattartás a beszállító partnerekkel
  • Vevői megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés és adminisztráció

Feltétlenül szükséges:

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Word és Excel programok kiváló ismerete és gyakorlati használata

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki/gazdasági végzettség
  • Építőipari/kereskedelmi jártasság
  • Hasonló munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Túlóramentes (!), hosszú távú, stabil munkakört kínálunk.
  • A cégnél jó hangulat jellemző, kiváló, fiatalos csapatmunka folyik.

Egyéb információ:

A cég tevékenységéről és a termékekről tájékozódni lehet az optimaforma.hu honlapon.

Állás, munka területei:

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges nyelvtudás (a felsoroltak közül bármelyik):

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:   1044 Budapest, Ezred u. 2. LOGIN Business Park

Egyéb juttatások:         cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Jelentkezni a fényképes önéletrajz szetei.marton@optimaforma.hu email címre történő küldésével lehet.

Optima Forma Kft.  •

Tűzgátló ajtó, acél ajtó, beltéri ajtó